Pdf Kitap Oku Arşivleri: Fi PDF okuFi – Pdf indir

Fi, deneyimin içersinde kaybolmak yerine korkmadan tecrübeye sahip olmanın yolculuğudur, içersinde bolca tespit edilen manipülasyon, seks, aldatma ve aldanma hikayeleri belki her bireyin ilgisini çekebilir ama gerçeklerden yola çıkarak ulaşılmak dilenen yerde yalnızca farkındalık vardır. Fi, güzelliğin lanetlendiği, zekanın yağmalandığı, iyinin kurban edildiği ve kasaba kurnazlığıyla yönetilen bu gezegende, amacıylae doğduğumuz bu mübarek yaşamı kutlamak • Pdf indir »


Fi Kitap Pdf indir

Bu Hikayenin Sadece İnanılmaz Tarafları Gerçektir. Fi, deneyimin içersinde kaybolmak yerine korkmadan tecrübeye sahip olmanın yolculuğudur. İçinde bolca tespit edilen manipülasyon, seks, aldatma ve aldanma hikayeleri belki her bireyin ilgisini çekebilir ama gerçeklerden yola çıkılarak ulaşılmak dilenen yerde yalnızca farkındalık vardır. Fi güzelliğin lanetlendiği, zekanın yağmalandığı, iyinin kurban edildiği ve kasaba kurnazlığıyla yönetilen bu gezegende, • Pdf indir »


Fi Pdf indir

Fi kitabının oldukça sürükleyici olduğunu okuyunca birkez daha anladım.Yazar Azra Kohen öylesine bir akıcılık ve sürükleyicilik ile kitabı yazmış ki Fi – Akilah kitabını elimden düşüremedim.Ben bu zamana bu üçünüde okudum tabiî ki de en çok beni saran,etkileyen kitabı ilkiydi,ilki kadar çok etkilemese de bence okunması gereken bir kitap.Ancak kitabın şu yönü var ki bazılarını,hatta • Pdf indir »