Pdf Kitap Oku Arşivleri: Psikoloji KitaplarıUyanış Pdf indir

Her insanın hayallerini kurduğu bir yaşam özlemi vardır. Bu özlem kimisi için bir ev, kimisi için bir yuva, kimisi içinse şan şöhrettir. Hayallerdeki şeyin ne olduğu çok da önemli değil aslında. Bir gün mutlaka hayaline ulaşacaktır kişi. Eğer aileniz ve çevreniz tarafından “deli” diye adlandırılıyorsanız, sebepsiz dalışlar, gidişler yaşıyorsanız, hep tamamlanmamış bir puzzle gibi yarımsanız, • Pdf indir »


Gözyaşlarım İftiharla Sunar Pdf indir

Murat Tavlı’nın yazdığı bu harika eser kalabalık insanlar arasında ne kadar yalnız olduğunu insanların sevdiklerinin yada yakınlarının kendisinde bıraktığı izleri dile getirmeye çalışmıştır bu eser her insanın okuduğunda kendisinden bir parça bulacağı bir eserdir insanların sevdiklerinin bıraktığı yaraları unutmak için kendinden vazgeçmek isteyen bu telafisi mümkün olmayan yaralar gecelerce uykusuzluk sonunu olan hayal kırıkları ile • Pdf indir »


Poyraz Karayel – Bir Mucize Olsun Pdf indir

Diziler diziler diziler. Poyraz Karayel-Bir Mucize Olsun, sevdiğiniz diziden esinlenerek harika sözleri ile birlikte ilk 55 bölümünden oluşturulmuş bir eserdir. Kanal d ekranlarında sevilerek izlenen bu Poyraz Karayel’in artık kitabı da mevcut. Severek izlediğiniz bu dizinin de kitabını büyük bir merak ile sözleri , kalpleri ve öncelikle sizleri feth edecek. Pdf Kitap indirpoyraz karayel kitap • Pdf indir »


İntihar Pdf indir

Akıl hastalıklarının rehabilitasyonunun ve psikiyatrinin bilim olarak yapılması süreci ile intihara eğilimin bir hastalık olarak kurgulanması arasındaki irtibatları odak noktasına alan bu kitap Michel Foucault’nun yapıtlarından esin alıyor.İntihar dinin, ahlakın ve hukukun konusu olmaktan çıkıp nasıl ilmi bir mesele haline geldi? İntihara eğilim hangi şartlarda mücadele edilmesi şart olan patolojik bir olay olarak tanımlandı ve • Pdf indir »


Zihin Nasıl Çalışır Pdf indir

Pulitzer ödüllü evrimsel psikolog, bilişsel bilimci ve popüler bilim yazarı Steven Pinker bu kitabında, modern nörobilimin son bulgularına dayanarak zihnimizin nasıl evrimleştiğini, nasıl dünyayı kavradığımızı ve düşünce ürettiğimizi ortaya koyuyor. Bizi rasyonel yapan nedir? Öfkeli, arzulu, sevinçli ya da üzüntülü olmamızın altında yatan nedenler nedir? Bilinç nasıl ortaya çıktı? Bütün bu soruların cevaplarını irdelediği kitabında • Pdf indir »


Sherlock Holmes’un Başarı Sırları Pdf indir

Arthur Conan Doyle, gerçek hayattaki dehası ile çevresindeki insanların üstün yeteneğini Sherlock Holmes’ta birleştirerek üstün bir karakter yarattı. David Acord ise Sherlock Holmes’u başarılı kılan niteliklerden yola çıkarak kendi dehamızı ortaya çıkarmamıza yardımcı oluyor. Acord sadece Sherlock Holmes ve yaratıcısının karakterlerine eşsiz bir bakış açısı sunmuyor aynı zamanda bazı meziyetleri de keşfetmenizi sağlıyor: Düşündüğünüzden daha • Pdf indir »


Kültürdeki Huzursuzluk Pdf indir

Psikanaliz denildiğinde ilk akla gelen isim olan Sigmund Freud’un yazmış olduğu Kültürdeki Huzursuzluk kitabı Sigmund Freud, insanın kendisine sormak zorunda olduğu bazı şeylerin olduğunu ve bunların medeniyetlerin gelişimini, doğuşunu, hangi etkenlere borçlu olduğunu, nasıl meydana geldiğini ve akışını nelerin değiştirdiğini sormak zorundayız diyor.   Pdf Kitap indirhuzursuzluk pdf (13)