Pdf Kitap Oku Arşivleri: Kurgu KitaplarıFantastik Dünyanın Kalkanı Pdf indir

Kenny Blackwood, ailesini ziyaret etmek amacıyla Japonya’ya gittiğinde, sıradan bir adam olmaktan çıkıp kehanetlerde adı geçtiğimiz bir heroya dönüştü. Kenny ve yarı vakitli ninja Kiyomi, gözlere görünmeyen çoğu vahşi yaratığa karşı evreni koruyan saklı bir örgüte bağımlılar. Eğer Kenny bu görevde başarısız olursa, Kiyomi’nin yaşamı tehlikeye girecek ve oni’nin ruhu onu ele geçirecek. Dünyayı tehdit • Pdf indir »


Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı – 5 Pdf indir

“Kanıtlar, bazen, zihninin en rahat ve tesire en açık bulunduğu hallerinde –örneğin uyurken– Karanlık Lord’un düşüncelerini ve hislerini paylaştığına işaret ediyor. Müdür bunun devam etmesini ideal bulmuyor. Benim sana, zihnini Karanlık Lord’a karşı nasıl kapatacağını öğretmemi istiyor.” Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’ndaki beşinci senesinde Harry, hayatını cehenneme çeviren sihirli/sihirsiz pek çok şeyle kafaya çıkmak zorunda: • Pdf indir »Harry Potter ve Ölüm Yadigarları 7 Pdf indir

“Bana Harry Potter’ı verin,” dedi Voldemort’un sesi, “kimseye zarar gelmesin. Bana Harry Potter’ı verin, okula dokunmayayım. Bana Harry Potter’ı verin, ödüllendirilin.” Sihir alemi savaşta! Karanlık Lord tamamıyla güç kazanırken iyiler de boş durmuyor. Yedinci senesinde Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’na geri gelmeyen Harry Potter, Dumbledore’un ona bıraktığı vazifiyeti tamamlamaya çalışıyor. Yanında –her vakitte gibi– Ron • Pdf indir »


Harry Potter ve Felsefe Taşı – 1 Pdf indir

“Harry, elleri titreyerek zarfı çevirince mor balmumundan bir mühür gördü; bir arma  koca bir ‘H’ harfinin etrafında bir aslan, bir kartal, bir porsuk, bir de yılan.”Harry Potter sıradan bir çocuk olduğunu sanırken, bir baykuşun getirdiği mektupla hayatı değişir: Başvurmadığı durumda Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’na kabul edilmiştir. Burada birbirinden enteresan dersler alır, iki arkadaşıyla eş • Pdf indir »


Harry Potter ve Azkaban Tutsağı – 3 Pdf indir

“Esir kalmış cadıların ve büyücülerin acil hal taşıtı Hızır Otobüs’e hoş geldiniz. Asanızı tuttuğunuz elinizi uzatın, otobüse atlayın, sizi dilediğiniz yere götürelim.” Sirius Black isminde azılı bir katil, tüyler ürpertici Azkaban kalesinde tam on iki sene süresince esir kalmıştır. Tek lanetle on üç bireyi aniden öldüren Black’in, Karanlık Lord Voldemort’un hizmetkârı bulunduğuna net gözüyle bakılmaktadır. • Pdf indir »


Harry Potter ve Ateş Kadehi – 4 Pdf indir

Büyücülük mektebinde dördüncü kademeyi geride bıraktığı Harry, yaz tatilinde Dursley’lerden izin alip arkadaşlarıyla eş güdümlü Quidditch Dünya Kupası finalini seyretmeye gider. Bu sene Hogqarts’taki en yuce yenilik ise, Üçbüyücü Turnuvası’dır. Üç rakip büyücülük mektebinin katılımı ile süregelen bu aktivite yüz senedan beri ilk kez düzenlenmektedir. Harry, istemediği halde, yaşı bile tutmadığı halde, kendini bu Turnuva’nın • Pdf indir »


Poyraz Karayel – Bir Mucize Olsun Pdf indir

Diziler diziler diziler. Poyraz Karayel-Bir Mucize Olsun, sevdiğiniz diziden esinlenerek harika sözleri ile birlikte ilk 55 bölümünden oluşturulmuş bir eserdir. Kanal d ekranlarında sevilerek izlenen bu Poyraz Karayel’in artık kitabı da mevcut. Severek izlediğiniz bu dizinin de kitabını büyük bir merak ile sözleri , kalpleri ve öncelikle sizleri feth edecek. Pdf Kitap indirpoyraz karayel kitap • Pdf indir »


Game Of Thrones Bulmacaları – Taht Oyunları Pdf indir

Game of Thrones bilindiği gibi içerisinde aşk , savaş , yeni ölümler ve ihanetler. Peki siz kendinizi Game of Thrones arenasında olduğunuzu düşünürseniz napardınız. Şuanda siz bir kralsınız bölge savaşlarına mı gideceksiniz yoksa aşk ile mi yaşayacaksınız. Seçim tabiki sizlerin – Ama çok dikkatli olun çünkü winter is comming 🙂 Game of Thrones Bulmacaları sizi • Pdf indir »


Game Of Thrones: Taht Oyunları 1. Cilt Pdf indir

Game of Thrones bilindiği gibi dizisinden uyarlaran eserinin harika serüvenleri ile kitaba dökülmüş halidir.Kendinizi serüvenden serüvene atacak taht oyunları ve entrikalar ile karşılaşacak bir dünya da bulacaksınız. Mutlaka herkesin okuması gereken bir kitaptır. Tabi çocuklarımızı bu kitaptan biraz uzak tutmakta yarar var.