Pdf Kitap Oku Arşivleri: Edebi Koleksiyon KitaplarıDamızlık Kızın Öyküsü 2 Pdf indir

Her insan aynı değildir. “Bizler iki bacaklı rahim tohumlarıyız, başka değil.” Bayan, “bunaltıcı düşlerden uyandığı” bir gün kendini hiçliğe adanmış olarak buldu kendini. Kendisinin artık ne bir ismi nede bir soyadı vardır, hayalleri, hisleri ve benliği yoktu ama sadece bir tahmi vardı. Hayatını Damızlık kız olarak devam ettirmesini sağlayan rahmi. Aşık olamayacaktı artık , hiçkimseyi • Pdf indir »


Narnia Günlükleri 2 – Aslan, Cadı ve Dolap Pdf indir

Aslan, Cadı Ve Dolap Narnia günlükleri yayınlandığı andan itibaren oldukça dikkat çeken bir seridir. Aslan, cadı ve dolap adlı eserde bu serinin ikinci kitabı olarak bilinmektedir. Olayın kahramanlarının büyülü bir geçitle Narnia’da kendilerini bulmaları ile kitap başlamaktadır. Ancak Narnia o sırada kötü kalpli bir cadının elindedir. Bu nedenle de bölgede sürekli kış mevsimi yaşanmaktadır. Kahramanların • Pdf indir »


Da Vinci Şifresi Pdf indir

Da Vinci Şifresi Da Vinci Şifresi adlı bu eser Dan Brown tarafından kaleme alınmış olan ve Türkçe ilk basımının 2003 yılında yapıldığı bir romandır. Kitap Hz. İsa’nın yaşamı ile ilgili çarpıcı yorumlar içermesinin yanı sıra Da Vinci ile ilgili de çeşitli varsayımlar ve bilgiler ortaya koymaktadır. Kitap bir cinayet ile başlar. Ve kitabın bir sırrı • Pdf indir »


Fi Pdf indir

Fi kitabının oldukça sürükleyici olduğunu okuyunca birkez daha anladım.Yazar Azra Kohen öylesine bir akıcılık ve sürükleyicilik ile kitabı yazmış ki Fi – Akilah kitabını elimden düşüremedim.Ben bu zamana bu üçünüde okudum tabiî ki de en çok beni saran,etkileyen kitabı ilkiydi,ilki kadar çok etkilemese de bence okunması gereken bir kitap.Ancak kitabın şu yönü var ki bazılarını,hatta • Pdf indir »


Lugat 365 Pdf indir

Bazı Kelimeler Çok Güzel… Lugat 365 projesi, 2014 yılının sonlarına doğru, Banu-Onur Ertuğrul çiftinin aklına düşer. “Hissikablelvuku” gibi, “müşkülpesent” gibi bazı kelimeler, hem söylenişleri, hem de kapsadıkları anlam alanları, dolu dolu geçmişleri ile ne güzeldirler. Kolları sıvar, 2015 yılı boyunca her gün beğendikleri bir kelimeyi twitter üzerinden paylaşmaya, eski kelimeleri unutmuş ya da hiç duymamış • Pdf indir »Eski Türk Edebiyatı Tarihi Pdf indir

Bir çok üniversitenin eğitim ve edebiyat bölümlerinde okutulan eski türk edebiyatı tarihi dersi için muazzam bir kaynak. Herkesin bilmesi gereken bir konu olan eski türk edebiyatı aslında dilimizin nasıl geliştiğini göstermektedir.