Pdf Kitap Oku Arşivleri: Çocuk ve Gençlik Kurgu KitaplarıVampir Günlükleri – Stefan Günlükleri Vol: 2 – Kan Açlığı Pdf indir

Yeni bir başlangıç… İlk sevgilisi onu bir vampire dönüştürünce Stefan Salvatore’nin dünyası, bedeniyle eş güdümlü mahvolmuş olmuştu. Yakalanmamak amacıyla ağabeyi Damon’la eş güdümlü doğdukları yeri terk etmek zorundaydılar.Sığındıkları New Orleans, vampirler ve vampir avcılarıyla dolu, düş bile edemeyecekleri kadar korkunç bir yerdi. Orada Stefan’ı edebiyete dek kurtulamayacağı bir lanet mi bekliyordu? “Stefan Günlükleri”; Stefan, Damon ve • Pdf indir »


Garfield ile Arkadaşları 11 – Şöhret , Para ve Pizza Pdf indir

“Garfield kimdir: 10 kilo tüy siyah çizgili portakal rengi ve sevimli) 1 kilo lazanya (1 günde yediği miktar) 25 pati darbesi (Odie’ye atılmış ve atılacak olanlar) 150 horultu (1 gecede) Yakalanmış 0 fare ( kedi oldu olalı) Tabii bir de her zaman anlatacak hic kimsenin aklına bile gelmeyecek akla zarar bir hikâye: Garfield her ne • Pdf indir »


Şeker Portakalı Pdf indir

Brezilyalı bir yazar olan Jose Mauro De Vasconcelos kendi çocukluğunun da izlerini taşıyan bir roman yazmaya karar verir.Yazar kendi hayatının da izlerini resmettirdiği bu romanı 12 gün gibi çok kısa bir sürede yazdığını söyler.Ve bu romana da Şeker Portakalı adını verir.Kendini resmettirdiği karakter olarak ise tıpkı kendi gibi Brezilyada yaşayan ve çok fakir bir ailenin • Pdf indir »


Kas Makinesi Pdf indir

Mektup “Sevgili Gordon” diye başlamıştı. “World Amca’nın en güçlü en içten dilekleriyle gönderdiği kas makinen karşında duruyor.”Gordon, okula yeni gelen Ted isimli çocuğun arkadaşlarına zorbalık yapması hiç hoşuna gitmez. Onu durdurmanın bir yolunu bulmaya çalışır. Gazetede World Amca’nın kas makinesinin ilanını görünce makineyi çok merak edip bir tane almaya karar verir. Makinenin kullanma kılavuzunda “Sabırlı • Pdf indir »


Dedemin Bakkalı Pdf indir

Dedem, tuz ruhu almak isteyen müşterisine yemek tuzu verip “ruhu arkadan gelecek” diye işini bilen bir girişimci… Dedem, maddi durumu kötü olan müşterilere bedava ürünler verip ücreti zenginlerin hesabına yazan bir kahraman:)… Dedem, bakkalındaki meşrubatları birbirine karıştırıp daha güzelini bulmak ve müşterilerine satmak için uğraşan bir sivri zeka… Dedem, Afrikalı çocuklara yardım göndermek için arkadaşlarının • Pdf indir »


Dişler Ülkesine Yolculuk Pdf indir

İki genç Can ve Özge evlerinin pencerelerinden dışarı baktığında evlerinin önünde diş macununu andıran bir uzay aracı görür. Uzay aracından inen Dişler ülkesi’nin muhafızları, kötü mikroplar Homurg ve Somurg’a karşı savaşmak için onlardan yardım ister… Bakalım Özge ve Can’ın yardımıyla Diş Muhafızları mikropları yenebilecek mi?


Tembel Teneke Pdf indir

Bazı insanlar “Tembellik insani bir haktır,” diyor. Tembelliğin özgürlüğe en yakın olduğu, onun en yalın hali olduğuna hiç şüphe yok. “Tembel Teneke” diye gırgır yaptığımız çocuklar, bir zaman sonra, dünyanın en çalışkan, en üretken insanları olmuşlardır.


Canavar Peşinde 1 Pdf indir

Adam Blade tarafından yazılan canavar peşinde çocuk ve gençlik kurgu kitabı Altı azılı canavarın tek bir görevi var o da Avantia’yı korumak. Ferno: Ateş Ejderhası, Sepron: Deniz Yılanı,Arkta: Dağ Trolü, Tagus: At-Adam, Nanuk: Kar Canavarı ve Epos: Alev Kuşu. Bu altı azılı canavar, Marvel isimli Kara Büyücü’nün yaptığı kötü büyü nedeniyle, bir zamanlar korudukları toprakları • Pdf indir »