Pdf Kitap Oku Arşivleri: Bilim KitaplarıFi – Pdf indir

Fi, deneyimin içersinde kaybolmak yerine korkmadan tecrübeye sahip olmanın yolculuğudur, içersinde bolca tespit edilen manipülasyon, seks, aldatma ve aldanma hikayeleri belki her bireyin ilgisini çekebilir ama gerçeklerden yola çıkarak ulaşılmak dilenen yerde yalnızca farkındalık vardır. Fi, güzelliğin lanetlendiği, zekanın yağmalandığı, iyinin kurban edildiği ve kasaba kurnazlığıyla yönetilen bu gezegende, amacıylae doğduğumuz bu mübarek yaşamı kutlamak • Pdf indir »


Çi Pdf indir

Hayat, insanın kendi potansiyeline ulaşabilmesi amacıyla dikkatle, incelikle, görkemli bir zekâyla tasarım edilmiştir. Yapman gerekeni yapamıyorsan, olamıyorsan, doğamıyorsan yaşam çok acıtır, anlaman amacıyla hırpalar, yorar. Seni sen yapabilmek amacıyla ne gerek görülürse yapmaya hazırdır. Asla rahat bırakılmazsın. Öylesine, anlamsız varolmazsın. Mutluluğa saklanamazsın. Öyleyse acına sahip çıkmalısın! Çünkü acı, bilginin vücuda inmesidir. Bilgiyi vücuda indirmeli, olman • Pdf indir »


Fi Kitap Pdf indir

Bu Hikayenin Sadece İnanılmaz Tarafları Gerçektir. Fi, deneyimin içersinde kaybolmak yerine korkmadan tecrübeye sahip olmanın yolculuğudur. İçinde bolca tespit edilen manipülasyon, seks, aldatma ve aldanma hikayeleri belki her bireyin ilgisini çekebilir ama gerçeklerden yola çıkılarak ulaşılmak dilenen yerde yalnızca farkındalık vardır. Fi güzelliğin lanetlendiği, zekanın yağmalandığı, iyinin kurban edildiği ve kasaba kurnazlığıyla yönetilen bu gezegende, • Pdf indir »


Pi Pdf indir

Şimdi açıklama zamanı! İtiraf ediyorum: Sana tuzaklar kurdum. Adlarını Fi ve Çi koydum. Can Manay’ın Duru’ya duyduğu açlıkla çıkardım seni yola, hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını Deniz’le anlatmaya çalıştım sana… Beni iz etmen amacıyla yolumuzu onların hikayeleriyle süsledim. Anlamları da anında anında her satıra gizledim. Çünkü Pi’deydi asıl anlatmak istediklerim. Çaresizdim. Vazgeçemezdim. Sana bu manzarayı • Pdf indir »


Aeden – Akilah Azra Kohen Pdf indir

Var olmanın Masalıdır Aeden Geri gelmiyorlardı! Artık neden Dünya’da var olduklarını bile biliyorlardı. Hayat enerjisinin bu denli mahvetmesine izin vermeyeceklerdi, ne zorluklarla olursa olsun ona sahip çıkacaklardı.Galakside hata yoktu, raslantı yoktu! Sonunda anlamışlardı. İnsan ırkı doğulmaz, insan olunurdu. Hikaye gerçeği ayırt edebilecek mekteplere…


Akilah Azra Kohen Seti (3 Kitap Takım Kutulu) Pdf indir

Bu kitap hayata atılan bütün herkesi gitmesi gerektiği yere götürecektir. Hepimiz bizlerde var olan her düşünce ve duyguyu hissedip deneyimleyinceye kadar burada olacağız. Ya hep beraber olacağız ya da anlaşılmadan zıtlıkların algısında , yargının kör tuzaklarında birlikte yok olacağız. Acı olan bilginin vücuda inmesidir. Bilgiyi vücudumuza indirmek için olman gereken bir insana dönüşmelisin. Ve bilesiniz • Pdf indir »


Sıradışı Terapi Pdf indir

Milton H. Ericson Stratejik Yaklaşım Terapisi’nin hocasıdır. Hipnozu terapide akıl almaz bir şekilde kullanarak, hayatını deneysel, vizyoner çalışmalara adamış ve dünyanın en önde gelen medikal hipnotisti olmuştur. Ericson, terapi bölümünde tartışmalı bir konuyu hayran olunacak düzeyde ssaygı duyulan bir noktaya ulaştırmıştır. Onun ile ilgili nerdeyse ayda bir kitap yayınlanıyor. Uyguladığı teknikler üstüne seminerler veriliyor ve • Pdf indir »


Doktor Moreau’nun Adası Pdf indir

Doktor Moreau’nun Adası bir gemi kazası geçirir ve kendisini hiç bilmediği esrarengiz ve sırlarla dolu volkanik bir adada bulur. Bu adaya kiç kimse uğramaz ve ziyaret edilecek nitelikte de değildir. Büyük Okyanusun ortasında bulunan bu ada aslında ıssız sayılmaz. Dr. Moreau ve yan asistanı ile birlikte bu adanın gizemlerini çözmeye başlarla ve asıl macera burada • Pdf indir »


Uzay Ansiklopedisi Pdf indir

Evrende bir gezintiye çıkmaya ne dersiniz? Yapacağın gezinti boyunca gökyüzünün her zaman siyah olduğu, günlerin yıllardan uzun sürdüğü ve yüzeyin 5500°C sıcaklıkla kavrulduğu büyüleyici dünyalar keşfedeceksiniz. Uzay Ansiklopedisi sizi evrenin harikalarıyla ve gizemleriyle tanışacağınız heyecanlı bir gezintiye çağırıyor; uzay araştırmaları serüveninin geçmişini, bugününü ve geleceğini yalın bir dille anlatıyor. Bu ansiklopedi, hakkında sürekli yeni şeyler • Pdf indir »


İki Büyük Dünya Sistemi Hakkında Diyalog Pdf indir

Dünya tarihine damga vurmuş kitaplar arasında yer alan “İki Büyük Dünya Sistemi Hakkında Diyalog” kitabı neyi anlatıyor? Neden bu kadar önemli ? İki Büyük Dünya Sistemi Hakkında Diyalog kitabını yazmak için tam on altı yıl çalışması nedeniyle engizisyonda yargılandı, ev hapsine mahkûm edildi.