Pdf Kitap Oku Arşivleri: Beden, Zihin ve Ruh KitaplarıGözyaşlarım İftiharla Sunar Pdf indir

Murat Tavlı’nın yazdığı bu harika eser kalabalık insanlar arasında ne kadar yalnız olduğunu insanların sevdiklerinin yada yakınlarının kendisinde bıraktığı izleri dile getirmeye çalışmıştır bu eser her insanın okuduğunda kendisinden bir parça bulacağı bir eserdir insanların sevdiklerinin bıraktığı yaraları unutmak için kendinden vazgeçmek isteyen bu telafisi mümkün olmayan yaralar gecelerce uykusuzluk sonunu olan hayal kırıkları ile • Pdf indir »


İkna Pdf indir

Jane Austen’ın ölümünden sonra yayımlanan ve sonuçlanmış son Romanı olan İkna, hususu ve kendini anında sevdiren başkarakteriyle en sevilen Austen Romanlarından biridir. İkna, bir türlü kavuşamayan iki âşığın hikâyesidir. Anne Elliot on dokuz yaşındayken Yüzbaşı Frederick Wentworth’le tanışır ve senedırım aşkına tutulurlar. Ama Wentworth, Anne Elliot’a münasip bir eş olarak görülmez ve Anne baskılara dayanamayıp • Pdf indir »


Elfabe Pdf indir

Kişilere karşı tutumunuz, davranışlarımız, genetik kodlar içerir ve El ve parmak yapılarımız ile yüz hatlarımızda bu genetik kodlar vardır. Pdf Kitap indirmehmet ali bulut elfabe pdf indir (2)elfabe pdf download (1)elfabe pdf indir (1)mehmet ali bulut elfabe pdf (1)