Pdf Kitap Oku Arşivleri: Aile KitaplarıBugünün Saraylısı Pdf indir

“Hani, ilk gün otomobilin kapı yönüne büzülerek, dimdik, acemi ve ürkek, yarı ayakta duran Ayşen nerede? ‘İsterseniz Ayşe olurum,’ diyen, gözleri dolan, Düzceli kız gitmiş, yerine bu gelmiş. Bu? Rüştü’yü, Faruk Senai’yi, Mister Thomas’ı, milyonerleri buyruk kulu vaziyetine sokan şu durgun, duygusuz fettan…” Bugünün Saraylısı, kendi durumunda ve orta yaşını işlemiş olan Ata Efendi’nin Gedikpaşa’daki • Pdf indir »


Bağırmayan Anneler Pdf indir

Yıllar önce yani küçüklük dönemimizde anne-babamızın bizlere bağırması,hakaret etmesi hatta ve hatta dövmesi bile normal karşılanan bir davranıştı.Ve daha ötesi anne-baba çocuklarını dövdüğünde bundan herhangi bir pişman olma,vicdan azabı duyma gibi bir içgüdüsel davranışları da yoktu.Nedeni ise toplumsal yapının şekilleniş biçiminden ibarettir.Örneğin o dönemlerde “kızını dövmeyen dizini döver” tarzı özlü sözler ile çocukları dövmek bir • Pdf indir »


Geliştiren Anne-Baba Pdf indir

Doğan cüceloğlundan aileler için müthiş bir kitap daha. Geliştiren Anne-Baba Bebeğiniz bir kez bebeklik yaşayacak; bu zamanlarını onunla doya doya geçirin. Bir anne, bana yolladığı mektupta şunları yazmış: “Çok yorgun ve sorumlulukların altında ezilmiş hissediyorum. Annem kendi dönemlerinde böyle bir yılgınlık hissetmediklerini, bu kadar sabırsız ve öfkeli olmadıklarını, bizi seyrederken bile yorulduğunu söylüyor.” Bir başkası • Pdf indir »
Bebeğin Güncesi (Erkek) Pdf indir

Dünyaya gözlerini açtığın – hayatındaki önemli anları – İsim koyma – Soyağacı – yediğin ilk yemekler – Yaşadığın uzun geceler