Her Şeyin Bittiği Yerden Pdf indirHer Şeyin Bittiği Yerden Pdf indir

Hayat beklenilenden çok beklenilmeyen olaylarla çıkar karşımıza. Her şey bazen öyle karmaşık hale gelir ki aklın durduğu noktayla buluşur insan. Ve sabır derler ya sabır… işte, o an o kavramı iyi uygulamak gerekir. Sabrın sonunda hezeyanları süsleyen heyecan ve acının ürünü olan gözyaşların yerini sevincin billur dudaklarından dökülen mutluluk yaşları almaya başlar.

Her şeyin bittiği yerden başladığını görür insan. Son dediğimiz şeylerin mutlulukların başlangıcı olduğunu görürüz yeter ki sabrı ve sebati yitirmeyelim. En karanlık vakitler aydınlığın nasıl ki habercisi ve en sancılı vakitler nasıl ki yepyeni bir hayatı müjdeleyen doğumları beraberinde getiriyorsa; kaderin çizdiklerine rıza göstermek; ama mücadele ve direnci yitirmeden… İşte ol vakit mutlu sonlar kapımızı çalar ve masallarla gerçek hayat ancak o meşakkatli zamanların sonunda aynı yerde, aynı ülküde ve aynı noktada buluşabilir.

Romanı; gerek anlatım, gerek kurgu olarak gencecik yazarımızın başarısının ne derece büyük olduğunu göstermektedir. Her şeyin bittiği yerden yepyeni başlangıçların yeşermesi dileğiyle yazarımızı tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

Ökkeş Beyaz / Sason ilçe


Bir yorum “Her Şeyin Bittiği Yerden

  1. Emerson dedi ki:

    I’vе read several just right stuff here. Certainly value bookmarking for
    reѵisiting. I wonder h᧐w much еffort yоu place to make this
    type of еxcеllent informative site.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir